Trochę miasta, trochę wsi

Działka zlokalizowana na obrzeżach dużego miasta to idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują tego co najlepsze ze wsi i z miasta. Z jednej strony mamy tu wiejski spokój i zieleń, z drugiej – do miasta nie jest daleko, więc placówki kulturalne, duże markety czy szpital jest w zasięgu ręki.

Jakie są największe mankamenty miasta? Oczywiście zgiełk, przesyt reklam i wszechobecne tłumy w galeriach handlowych, na chodnikach, w komunikacji miejskiej a nawet w parkach. Prawdziwy relaks na łonie natury jest praktycznie niemożliwy.

Dobrze zlokalizowane mieszkania poznań sprzedaż na nowym osiedlu Dąbrówka domy w stanie deweloperskim rynek pierwotny Dąbrówka Deweloper Dąbrówka, domy i mieszkania w Dąbrówce

Wobec tego można się przeprowadzić na wieś… ale tutaj tez napotkamy istotne minusy. Jeśli mowa o stuprocentowej wsi (a nie takiej, która jest praktycznie dzielnicą miasta), to mankamenty bywają dość dotkliwe.

Największym jest brak wielu produktów w lokalnych, małych sklepikach czy daleki dystans dzielący nas od ośrodków zdrowia i szpitali. Przedmieścia są gdzieś w centrum pomiędzy tymi dwoma skrajnościami.

To właśnie dlatego są obiektem pożądania tak wielu osób.