Tłumaczenie CV i listu motywacyjnego

Mimo, że język angielski jest najlepiej znanym językiem obcym, wciąż większość z nas ma trudność z tłumaczeniem dokumentów aplikacyjnych. Przekładając tekst samodzielnie, często popełniamy błędy, nie będąc specjalistami w dziedzinie translatoryki. Błędy mogą zdarzyć się najlepszym, jednak CV oraz list motywacyjny, to nasza wizytówka przed potencjalnym pracodawcą.

Nie zawsze najlepszym rozwiązaniem jest działanie na własną rękę. Czasami prośba o pomoc może okazać się najlepszym wyjściem z trudnej sytuacji. Jeśli nie jesteśmy pewni naszego dokumentu, a nie mamy w rodzinie lub wśród przyjaciół osoby, która biegle potrafi tłumaczyć tekst z polskiego na angielski – postawmy na usługę specjalisty.

Ceny wahają się w granicach 20 – 100 zł, jednak w dobie Internetu, możemy znaleźć niedrogiego i dobrego tłumacza. Taka inwestycja z pewnością doda nam pewności siebie i nie będziemy musieli martwić się o możliwość błędu, wysyłając dokumenty. Rekruter, w procesie selekcji, na pewno postawi na profesjonalizm i jakość.