Jak tworzyć nietypowe obrazy?

Wieszanie obrazów na ścianach jest jednym z najbardziej popularnych sposobów na urozmaicanie i dekorowanie wnętrz. Nie wszyscy jednak lubią tradycyjną formę tego typu dekoracji. Wielu z nas chciałoby powiesić na swojej ścianie coś oryginalnego, jednak dostępne w sklepach wzory wcale tego nie ułatwiają.

Tymczasem może się okazać, że w twoim mieszkaniu może zawisnąć własnoręcznie wykonany obraz. Co ciekawe, to, czy potrafisz malować, nie ma najmniejszego znaczenia. Kto powiedział, że własnoręcznie wykonany obraz powinien być namalowany? Ba, w tym przypadku nie potrzebujemy nawet płótna! Najważniejszym elementem, sprawiającym, że naszą dekorację będziemy postrzegać właśnie jako innowacyjny obraz, będzie jego rama.

Może być to ramka w dowolnym stylu, pasującym do wnętrza, które chcesz ozdobić. Co więcej, wielkość tego elementu ozdoby nie ma najmniejszego znaczenia. Co można umieścić w ramce, skoro nie umiesz malować? Odpowiedź jest banalnie prosta: wszystko.

Świetnie sprawdzą się tutaj tkaniny, elementy garderoby czy kapelusze, umieszczone na ozdobnych wieszaczkach. Ramka wokół zwyczajnej doniczki z kwiatkiem doda jej niepowtarzalnego uroku. Może stać się także interesującym sposobem na przechowywanie biżuterii.

To, co znajdzie się w ramce, zależy wyłącznie od twojej wyobraźni.