Dekoracje na letnie przyjęcie w ogrodzie

Nieważne, z jakiej okazji wyprawiasz przyjęcie – zawsze wiąże się to z pewnymi kosztami. Nawet, jeśli goście częściowo cię wesprą, i tak musisz przygotować coś do jedzenia i zakupić określoną liczbę alkoholu. Zwykle chciałbyś, by wszystko wyglądało perfekcyjnie, jednak na niesamowite dekoracje brakuje czasu oraz funduszy. Tymczasem ciekawą dekorację na letnie przyjęcie możesz przygotować naprawdę małym nakładem pracy i pieniędzy.

Wystarczy, że nadasz uroczy akcent jednemu elementowi wystroju. Świetnie sprawdzi się tutaj na przykład przyozdabianie szklanek. Wystarczy, że udekorujesz je za pomocą świeżych kwiatków lub listków, a wszystko to obwiążesz kolorową rafią. Stół od razu nabierze ciekawego, kolorowego stylu, a twoja kieszeń na tym nadmiernie nie ucierpi.

Świeże kwiaty świetnie będą prezentować się także umieszczone w szklanej misie. Jeśli będzie wypełniona wodą, płatki i kwiatowe główki znacznie dużej zachowają świeżość. Przygotowanie takiej własnoręcznie przygotowanej dekoracji nie wymaga zbyt znaczących zdolności. Będzie doskonale pasowało do klimatu ogrodowego lub tarasowego przyjęcia, a także do wnętrza o każdym wystroju.