Czy masz dość czasu?

Śmiało można powiedzieć, ze działka na terenie podmiejskim to dziś prawdziwy luksus. Co uzasadnia takie stwierdzenie? Na pewno same koszty zakupu domu na przedmieściach.

Przeciętny dom wraz z otaczającym go terenem zawsze będzie droższy od przeciętnego mieszkania w bloku. Do wysokich kosztów początkowych dochodzi także fakt, że o tego rodzaju działkę coraz trudniej.

ggdownload.pl gres na taras Dąbrówka domy na sprzedaż Dąbrówka Deweloper Dąbrówka, domy i mieszkania w Dąbrówce

Większość dorosłych mieszkańców miast planuje lub przynajmniej marzy o przeniesieniu się na tereny zlokalizowane dalej od centrum. Zmniejszająca się ilość działek warty kupna oraz ich wysoka cena to jednak nie wszystko.

Dobra działka jest towarem luksusowym z jeszcze jednego powodu. Musisz bowiem być w stanie zainwestować w nią również wiele czasu.

Czy z tego punktu widzenia stać Cię na kupno domu na przedmieściach? Czas jest potrzebny, by zadbać o teren wokół domu. Zgodnie z prawem jest odpowiedzialny za stan chodnika przed Twoim domem.

Poza tym trzeba czasem skosić trawnik albo przyciąć żywopłot. Zaniedbana działka szybko straci na uroku i przestanie być powodem do dumy.